Z tej strony Dominika - jedna z założycieli platformy WayMore.pl, pierwszego na rynku portalu do prowadzenia zbiórek na organizacje pozarządowe przez indywidualnych sympatyków dzięki sponsorowanym wyzwaniom  - np. przebiegnięciu maratonu, przejściu szlaku nad Bugiem, czy rzuceniu palenia. Tak naprawdę ograniczeniem jest tylko wyobraźnia wolontariuszy.
 

Chcielibyśmy zachęcić Was do wsparcia WOŚP nie tylko poprzez wzięcie udziału w 11. Biegu WOŚP "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy", ale także założenia swojej indywidualnej, biegowej zbiórki na rzecz 25. Finału WOŚP.
 

Każdy ze zbieraczy dostanie indywidualny link do swojej strony zbiórki na rzecz WOŚP, na którą będzie mógł wrzucać aktualności związane ze swoim wyzwaniem. Dotrze w ten sposób do swojego grona znajomych, którzy inaczej może nie mieliby motywacji do wsparcia fundacji albo nie wiedzieliby jak to zrobić.
 

15 stycznia zebrane fundusze zostaną przekazane na konto WOŚP. WayMore zrzeka się swojej prowizji, pobierając tylko opłaty bankowe w wysokości 2.5%. Pomóżmy razem pobić kolejny rekord oraz wesprzeć ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.
 

Dominika Kampa
WayMore